Flota

Nasza firma świadczy pełny zakres usług związanych z pochówkiem osoby zmarłej. Znajdą Państwo u nas kompleksową pomoc w zakresie następujących kwestii:

Transport zwłok
Zapewniamy transport zwłok nie tylko na terenie Grodziska i okolic, ale także pozostałych regionów Polski, a nawet międzynarodowy. Posiadamy luksusowe i eleganckie karawany, które z należnym szacunkiem zawiozą ciało do chłodni, a także przetransportują je do kaplicy, kościoła i miejsca pochówku. Możemy zająć się także transportem kwiatów oraz wieńców pogrzebowych. Zarówno nasze pojazdy, jak i działania z zakresu transportu zwłok, są w pełni zgodne z warunkami stawianymi przez Unię Europejską, dotyczącymi przewozu osób zmarłych. Posiadamy wszystkie potrzebne certyfikaty jakościowe oraz higieniczne sanepidu, które potwierdzaj przystosowanie samochodów do świadczenia tego rodzaju usług.

Transport uczestników pogrzebu
Nasz zakład pogrzebowy w Grodzisku jest w stanie zapewnić transport także osobom, które pragną towarzyszyć zmarłemu podczas pochówku. Autobusy lub busy, które możemy dla Państwa wynająć, są obecne podczas całej uroczystości pogrzebowej. Mogą one odebrać pasażerów zarówno spod naszego zakładu lub kaplicy, jak i z domu. Po zakończonej ceremonii wszyscy goście zostaną odwiezieni w uzgodnione miejsce.

Usługi prosektoryjne
Nasz zakład pogrzebowy korzysta z własnej, nowoczesnej chłodni, która zapewnia optymalne warunki dla ciała każdej zmarłej osoby. Chłodnia spełnia wszelkie normy prawne i jakościowe, my z kolei posiadamy wszelki potrzebne uprawnienia do jej prowadzenia. Dzięki dużej ilości komór chłodzących, które wyróżniają się najwyższą jakością, jesteśmy w stanie zapewnić nawet długoterminowe przechowywania ciała bliskiej dla Państwa osoby, jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba.

Przygotowanie zmarłego do pogrzebu
Nasi pracownicy odpowiednio – i z należytym szacunkiem – przygotują ciało zmarłego do wiecznego odpoczynku. Przebierzemy je w dostarczone ubrania, a ponadto dokonamy niezbędnym zabiegów kosmetycznych. Posiadamy do tego celu wszelkie niezbędne narzędzia i środki.

Kremacja ciała
Osoby, które nie chcą swoich chować swoich bliskich w tradycyjnych trumnach, mogą zdecydować się na kremację, którą także posiadamy w swojej ofercie. Zapewniamy spopielenie zwłok, a następnie umieszczenie prochu w urnie (którą można u nas zakupić – są dostępne w bogatym asortymencie kolorów oraz wzorów). Warto zaznaczyć, że jest to jedyny element, który wyróżnia obrządek z kremacją od obrządku tradycyjnego. Także można pożegnać zmarłego w kaplicy, podczas specjalnej mszy świętej oraz na cmentarzu. Przeprowadzamy kremację profesjonalnie i zawsze z należytą godnością.

Formalności
Aby ulżyć Państwu w tak ciężkiej sytuacji, jaką jest śmierć bliskiej osoby, staramy się wziąć na siebie jak najwięcej obowiązków. W związku z tym, posiadając odpowiednie pełnomocnictwo, pomagamy zapewnić formalności związane z Urzędem Stanu Cywilnego, ZUS oraz KRUS. Możemy także pomóc w wyborze cmentarza i miejsca pochówku. Jesteśmy w stanie rozłożyć płatność na wygodne raty.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. W razie pytań lub chęci skorzystania z naszej kompleksowej obsługi pogrzebu zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy, że nasi pracownicy przyjadą po ciało zmarłego natychmiast po otrzymaniu zlecenia. Najszybciej jak się da zajmujemy się także wszelkimi formalnościami. Zapraszamy do kontaktu.