Flota

Mimo coraz większej popularności pochówków wykorzystujących niewielkich rozmiarów urny, to trumny są najczęściej wybieranym rozwiązaniem podczas organizacji pochówku. Nasz zakład pogrzebowy w Grodzisku posiada w swojej stałej ofercie duży wybór różnych modeli trumien, wśród których każdy klient znajdzie taką, która będzie na miarę jego potrzeb oraz możliwości finansowych. Do każdej trumny możemy wydać fakturę VAT, która będzie podstawą do wypłaty przez ZUS lub KRUS tak zwanego zasiłku pogrzebowego.

Nasze trumny pochodzą zarówno z produkcji polskiej, jak i od cenionych producentów zagranicznych. Wszystkie wyróżniają się wysoką jakością wykonania i estetycznym, eleganckim wykończeniem. Posiadamy trumny drewniane, wyprodukowane przede wszystkim z takich gatunków drzew, jak dąb, sosna oraz olcha. Ponadto w stałej ofercie znajdują się modele trumien fornirowanych, a nawet kremacyjnych. Wszystkie dostępne są w różnych rozmiarach, także dostosowanych do godnego pochowania najmłodszych bliskich. Posiadamy trumny dostępne od ręki, dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować kompleksowy pochówek w bardzo krótkim czasie. Istnieje także możliwość zamówienia trumny według wzoru znajdującego się w naszym katalogu.

W swojej ofercie posiadamy także duży wybór akcesoriów pogrzebowych, zwłaszcza tabliczek natrumiennych i urnowych oraz krzyży, głównie drewnianych. Posiadamy także znicze, kwiaty i wiązanki pogrzebowe. Wszystko po to, by każdy nasz klient mógł pochować bliską osobę z należnym jej szacunkiem i uczuciem.