Flota

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się pochówki, w ramach których dochodzi do kremacji ciała połączonej z umieszczeniem prochów bliskiej osoby w specjalnej urnie. Nasz zakład pogrzebowy w Grodzisku posiada w stałej ofercie bogaty asortyment urn – eleganckim, wytrzymałych, estetycznie wykończonych i zawsze najwyższej jakości. Wierzymy, że każda osoba zainteresowana pochówkiem zmarłego w urnie znajdzie tu rozwiązanie spełniające potrzeby oraz możliwości finansowe. Dzięki temu, że urny posiadamy „na stanie”, klienci otrzymują je od ręki, co jest bardzo ważne w przypadku konieczności zorganizowania jak najszybszego pochówku.

Posiadamy urny produkcji polskiej oraz sprowadzane od zagranicznych producentów – zawsze jednak wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. Mogą być wyprodukowane z metali o bardzo dobrych parametrach, a także z granitu, drewna, porcelany, a nawet ze szkła. Poza urnami dostępnymi na miejscu umożliwiamy zakup produktu na zamówienie, pochodzącego z naszego obszernego katalogu.

W ofercie posiadamy także duży wybór akcesoriów pogrzebowych – w tym tabliczek urnowych, natrumiennych oraz krzyży. Można u nas kupić także kwiaty oraz wieńce pogrzebowe. Zapewniamy wszystko, co potrzebne, by pożegnać bliską osobę z należytym szacunkiem.